edukacja wczesnoszkolna

 Drodzy Uczniowie!

  Cieszę się, że większość z Was wykonuje systematycznie zadane prace. Są one sprawdzane i oceniane. Niestety nie mogę ocenić wszystkich, gdyż  nie zostały przesłane.  Bardzo proszę sprawdzić przez weekend, czy wszystko jest wykonane i odesłane. Przypominam, że odsyłamy tylko prace wskazane przez nauczyciela na końcu każdego wpisu.

 Temat dzisiejszych zajęć to: Mieszkam w Polsce. Chciałabym, abyście popracowali z prezentacją, z której mam nadzieję,  zapamiętacie dużo wiadomości o naszym kraju.  Oglądamy ilustracje i uważnie czytamy polecenia. Klikamy również napisy: film i gra zaznaczone kolorem czerwonym, a także zeszyt, który również otwiera różne zadania.  Figury geometryczne proszę pominąć. Pierwsza będzie edukacja matematyczna. Trzeba przepisać przykłady do zeszytu, a wyniki ułożyć od największego do najmniejszego. Można posłużyć się liczydłem lub obejrzeć filmik:

 https://www.youtube.com/watch?v=roUlMALx0oM . W ten sposób otrzymacie hasło do zajęć. Następnie należy  wykonywać kolejne polecenia. Przygotujcie proszę Podręcznik do j. polskiego cz.4 , str. 24-27, Karty ćwiczeń cz. 4 str. 24-26 oraz zeszyt do j. polskiego i matematyki. Podaję link:

https://view.genial.ly/5ea736ca6d0f2f0da91a8fa7  

Powodzenia!

W przerwie proponuję ćwiczenia przy muzyce:

https://www.youtube.com/watch?v=OZTYeTEZ2wA  

Na koniec edukacja plastyczna

Wykonaj ćw. 4 str.25. Pomoże Ci w tym filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=fTAKRwHG09I   

Pamiętaj!

ZOSTAŃ W DOMU!

Bajki o koronawirusie i nie tylko 

https://www.youtube.com/watch?v=52M3QlxD2c4     

Na środę (6 maja) prześlij zdjęcie ćw. 4  str.25 oraz  ćw. 3 str.29 – Karty ćwiczeń cz.4 

Życzę spokojnego i słonecznego weekendu

Bożena Andrysiak