Bal Przebierańców

W karnawale same bale, w naszej szkole również nie mogło być inaczej. Co prawda w pełnym reżimie sanitarnym, ale nadal na wesoło i kolorowo.

Na czas zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, kotki, myszki, wróżki, a chłopcy w policjantów, piratów i wiele innych postaci bajkowego świata. Wesołą zabawę w rytmie utworów instrumentalnych i wokalnych uatrakcyjniały liczne zabawy i konkursy. Uczniowie w pięknych i pomysłowych strojach z ogromnym przejęciem bawili się w swoich salach lekcyjnych. Zabawa karnawałowa to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci.