Bal Przebierańców

 

W karnawale same bale, w naszej szkole również nie mogło być inaczej. Co prawda w pełnym reżimie sanitarnym, ale nadal na wesoło i kolorowo.

Fantastyczne przebrania, przepyszne pączki, babeczki, ciasteczka, przygotowane przez rodziców uczniów, przy okazji Tłustego Czwartku i co najważniejsze, mnóstwo dobrej zabawy. Na ten dzień dzieci czekały od dawna. Wspaniały bal przebierańców odbył się w naszej szkole 11 lutego 2021.
Na czas zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, kotki, myszki, wróżki, a chłopcy w policjantów, piratów i wiele innych postaci bajkowego świata. Wesołą zabawę w rytmie utworów instrumentalnych i wokalnych uatrakcyjniały liczne zabawy i konkursy. Uczniowie w pięknych i pomysłowych strojach z ogromnym przejęciem bawili się w swoich salach lekcyjnych. Zabawa karnawałowa to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci.