XV Rajd Mikołajkowy

43 mikołajków z naszej szkoły pod opieką pań: E. Józwiak, K. Ogonowskiej, E. Okonkoskiej, E. Skonieczka, mimo niesprzyjającej pogody wyruszyło w barwnym, mikołajkowym orszaku, pokonując dystans 4 km. Trasa rajdu wiodła przez osiedle Waliszew, ulicę Kopalnianą, Dworcową, Ozorkowską do Placu Kościuszki. Przed Ratuszem odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie rajdu. Wszyscy uczestnicy otrzymali „słodkie paczuszki” na poprawienie nastroju.
Jak co roku w grudniu, podczas Rajdu Mikołajkowego, wyróżniono Najaktywniejszych Turystów 2918 roku w Oddziale PTTK w Łęczycy. Tytuł ten otrzymały także Turystki z naszej szkoły: Jagoda Basiewicz, Julita Kulesza, Julia Jędrzejczak, Kinga Zawierucha i Wiktoria Walczak. Gratulujemy!

Ewa Józwiak
Katarzyna Ogonowska