Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W dniu 25 października na hali MOSIR w Zgierzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych rocz. 2005-2006 ( kl. 7-8 ).

W kategorii dziewcząt przystąpiło 5 szkół z powiatu zgierskiego. System rozgrywek był ” każdy z każdym „.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Antonina Kubiak, Julita Kulesza i rez. Anna Tomczak zajęły 3 miejsce w powiecie. Drużyna otrzymała puchar i dyplom.

Natomiast w kategorii chłopców zgłosiło się 8 szkół z powiatu. Drużyny podzielone były na 2 grupy po 4 zespoły. System rozgrywek w grupach ” każdy z każdym „. Do półfinałów z grup wchodziły drużyny z 1 i 2 miejsca. Nasz zespół w składzie: Sebastian Wojtczak, Sebastian Olczyk i rez. Kamil Wikaryjczak. Niestety naszym zawodnikiem nie udało się wejść dalej, bo w grupie zajęli 3 miejsce. Wszystkim zawodnikom życzymy sukcesów sportowych, także w innych dyscyplinach sportowych.

                                                                           Ze sportowym pozdrowieniem.