Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie uczniów klasy pierwszej

14 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i ślubowania uczniów klasy pierwszej.
Ślubowanie uczniów to piękna tradycja. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Kolorowym ołówkiem aktu pasowania dokonał dyrektor szkoły Pan Tomasz Wojtkiewicz. Nie obyło się także bez pamiątkowych dyplomów i upominków dla dzielnych pierwszaków. Po uroczystej akademii ślubowania Samorząd Uczniowski przygotował część artystyczną dla nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji. Miło nam było gościć emerytowanych nauczycieli, którzy uświetnili naszą uroczystość Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie podarowali słodki upominek wszystkim pracownikom, szczerze dziękując za pracę i jednocześnie życząc dalszych sukcesów.

Samorząd Uczniowski i wychowawczyni klasy I