Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu  15 pażdziernika 2019r. odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Ozorków. Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa w Solcy Wielkiej. Naszą szkołę reprezentowało 12 zawodników ( dz. i ch. ). Rozgrywki odbywały się w 2 kategoriach wiekowych dz. i ch. .

W kategorii Igrzyska Dzieci rocz. 2007 ( kl.6 i mł ) indywidualnie z naszej szkoły miejsca zajęli:

I miejsce – Wiktor Wożniak, III miejsce – Alicja Marczewska.

Drużynowo ( łączna punktacja dz. i ch. ) miejsca zajęły następujące szkoły:

I miejsce – SP Solca Wielka

II miejsce – SP Leśmierz w składzie: dz. – A. Marczewska, M. Wikaryjczak, rez. W. Walczak, chł.  W.Woźniak, A. Kubiak, rez. Sz. Walicki

III miejsce – SP Modlna

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej  rocz. 2005 ( kl.7 – 8 ) indywidualnie z naszej szkoły  miejsca zajęli:

II miejsce – Antonina Kubiak i II miejsce – Sebastian Olczyk.

Drużynowo ( łączna pkt. dz. i ch. ) miejsca zajęły następujące szkoły:

I miejsce – SP Solca Wielka

II miejsce – SP Leśmierz w składzie: dz. – A.Kubiak, J. Kulesza, rez. A. Tomczak, chł. S.Olczyk, S. Wojtczak, rez. K. Wikaryjczak.

III miejsca – SP Modlna.

Zawodnicy w każdej kategorii wiekowej  za miejsca I – III  indywidualnie otrzymali medale i dyplomy, a drużynowo każda szkoła dostała puchar i dyplom.

Dziękujemy i gratulujemy naszym zawodnikom. Życzymy im jak najlepszych wyników na Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się w dniu 25.10.2019 r. w kat. kl. 7-8.

Ze sportowym pozdrowieniem