Wycieczka do Warszawy

W dniu 06.05.2019 r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w całodniowej wycieczce do Warszawy.

Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od spaceru po Łazienkach Królewskich. Nie mogło również zabraknąć spaceru po Starym Mieście, przewodnik pokazywał i opowiadał nam o najważniejszych miejscach i pomnikach. Widzieliśmy m.in. Kolumnę Zygmunta i Pomnik Małego Powstańca. Udaliśmy się także na Plac Piłsudskiego, by zobaczyć Grób Nieznanego Żołnierza. Akurat odbywała się zmiana warty. Następnie zwiedzaliśmy stolicę z okien autokaru. Ostatnim punktem w programie wycieczki była wizyta na Stadionie Narodowym. Podczas trasy zobaczyliśmy m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, oraz centrum medialne PGE Narodowego. Największe wrażenie na dzieciach zrobiły trybuny i płyta boiska.

Wycieczka była bardzo udana, panowała miła atmosfera. Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc.

Pomimo zmęczenia uczniowie naszej szkoły wrócili do domów zadowoleni.