Strajk zawieszony

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Leśmierzu.

W dniu dzisiejszym Komitet Strajkowy Naszej Szkoły poinformował mnie o zawieszeniu akcji strajkowej. Od 29 kwietnia zaczynamy normalny  czas  pracy w szkole. Zajęcia dydaktyczne i zajęcia projektowe będą odbywać się zgodnie z planem.

    Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za zrozumienie sytuacji i za zapewnienie opieki uczniom podczas akcji strajkowej. Państwa życzliwość w tym względzie była dla mnie bezcenna. Jeszcze raz dziękuję.

    Dziękuję bardzo koleżankom i kolegom,  tym pracującym – za przeprowadzenie egzaminów i pomoc w organizacji pracy szkoły, ale również tym protestującym-za dobrą atmosferę, jaką udało się stworzyć naszym uczniom podczas egzaminów. To właśnie dzięki odpowiedzialności jednych i drugich mogłem z pełnym przekonaniem już na początku kwietnia zaprosić uczniów na egzaminy.

     Bardzo dziękuję Pracownikom administracji i obsługi za to, że jeszcze raz pokazali, jak ważną część naszej społeczności stanowią. Dziękuję za okazanie  solidarności tej zawodowej, ale co ważniejsze-tej ludzkiej.

     Wszystkich uczniów i rodziców zapewniam o tym, że nie mają najmniejszych podstaw do troski o jakość przygotowania i realizację programu. Akcja strajkowa trwała co prawda 19 dni, ale dla ucznia naszej szkoły jest to 5 dni nieprzewidzianej przerwy w zajęciach.

Życzę Nam Wszystkim okresu spokojnej oraz owocnej nauki i pracy.

Tomasz Wojtkiewicz

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśmierzu