Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowych Dz. i Chł. – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W dniu 22 i 23 października 2018 r. na obiektach MOSiR w Zgierzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Dz. i Chł. w kategorii kl. 7 i 8 SP oraz III Gim. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Startowało 8 drużyn dziewcząt z powiatu. Nasza drużyna w składzie: Angelika Domagała, Wiktoria Piotrowska, Julia Szwęcka zajęły w grupie III miejsce i nie weszły do dalszych rozgrywek półfinałowych. Nasza grupa była bardzo silna, ponieważ drużyny  wyprzedzające nas, na mistrzostwach powiatu zajęły I miejsce – SP w Solcy Wielkiej i II miejsce – SP w Grotnikach.

W dniu 23 w rozgrywkach chłopców startowało 11 drużyn z powiatu zgierskiego. Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła III miejsce na mistrzostwach powiatu. Skład zespołu: Mateusz Saganiak, Sebastian Wojtczak, Sebastian Olczyk. Szkoda, że drużyna nasza nie zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek.  Na mistrzostwach zwycięskie drużyny za miejsca I – III otrzymały puchary i dyplomy.

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem