Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Ozorków

W dniu 18.10.2018 r. w Szkole Podstawowej w Solcy Wielkiej odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dz. i Chł. o Puchar Wójta Gminy Ozorków. Otwarcia turnieju dokonała Pani Dyrektor Szkoły. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłego niedawno nauczyciela wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Modlnej Pana Stanisława Ochotę. Następnie przeszliśmy do spraw organizacyjnych turnieju. Na mistrzostwach była zacięta rywalizacja szkół.

Wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii kl. VI i młodszych:

Indywidualnie dziewczęta:                                           Indywidualnie chłopcy:

I miejsce – Antonina Kubiak                                                  III miejsce – Karol Kujawa
II miejsce – Julita Kulesza

Zespołowo dziewczęta:                                                 Zespołowo chłopcy:

I miejsce – SP Leśmierz                                                           I miejsce – SP Solca Wielka
II miejsce – SP Solca Wielka                                                  II miejsce – SP Leśmierz
III miejsce – SP Modlna                                                         III miejsce – SP Modlna

W punktacji generalnej sumując wyniki dz. i chł. miejsca zajęły:

I miejsce – SP Solca Wielka
II miejsce – SP Leśmierz
III miejsce – SP Modlna

W kategorii kl. 7-8 i III Gim.:

Indywidualnie dziewczęta:                                             Indywidualnie chłopcy:

II miejsce – Angelika Domagała                                        I miejsce- Mateusz Saganiak

II miejsce- Sebastian Wojtczak

Zespołowo dziewczęta:                                                     Zespołowo chłopcy:

I miejsce – SP Solca Wielka                                                       I miejsce – SP Leśmierz
II miejsca – SP Leśmierz                                                            II miejsce – SP Solca Wielka
III miejsca – SP Modlna                                                             III miejsce – SP Modlna

W punktacji generalnej sumując wyniki dz. i chł. miejsca zajęły:

I miejsca – SP Leśmierz
II miejsce – SP Solca WIelka
III miejsce – SP Modlna

Każda drużyna w swoich kategoriach wiekowych otrzymała puchar za miejsca I-III i dyplomy. Zakończenia turnieju dokonał Wójt Gminy Ozorków, który wręczał z Panią Dyrektor Szkoły, dyplomy i medale za miejsca I-III w każdej kategorii wiekowej.

Ze sportowym pozdrowieniem