II edycja szkolnego „Mam Talent”

Dnia 4 czerwca 2018 roku odbyła się II edycja szkolnego „Mam Talent” zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz grupę projektową w składzie: Natalia Łebedowska, Anita Łebedowska, Paulina Pilarska, Roksana Domagała, Wiktoria Piotrowska, Natalia Malinowska, Wiktoria Łebedowska i Jakub Jeziorski pod opieką p. Piotra Śliwińskiego. Tego dnia uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje wyjątkowe talenty przed szkolną publicznością. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał medal, słodycze, owoce i wodę. Zmagania biorących udział oceniało jury w składzie: p. Dorota Nowakowska, p. Maria Graczyk oraz p. Piotr Śliwiński. Jednogłośnie stwierdzili, że pierwsze miejsce należy się Natalii Łebedowskiej, która z zamkniętymi oczami ułożyła wyjątkowo trudną kostkę rubika. Drugie miejsce zajęła Patrycja Rzeźniczak prezentując polską wersję słynnego utworu pt. „Havana”. Na podium zaraz za wyżej wymienionymi stanęła Wiktoria Zawierucha z repertuarem Michael’a Jackson’a pt. „Ben”. Wyróżnione zostały również uczennice klasy czwartej – Zuzanna Dominiak i Maja Adryańczyk, które zarecytowały popularny utwór Adama Mickiewicza pt. „Pani Twardowska”. Wszystkim uczestnikom składamy podziękowania oraz gratulacje za te cudowne występy. Mamy nadzieję, że za rok frekwencja występujących zwiększy się kilkukrotnie. Dni takie jak ten, pokazują, że nasza szkoła jest bogata w wielu cudownych uczniów o niezwykłych zdolnościach. To dobrze, że dzięki tego typu przedsięwzięciom mają szansę je pokazać.

Co ważniej­sze dla suk­ce­su: ta­lent czy pra­cowi­tość?

A co ważniej­sze w ro­werze: przed­nie czy tyl­ne koło?