Ceramilandia

W dniu 12 czerwca 2018 roku, uczniowie klasy 1 i 2 udali się na wycieczkę do Lutomierska, gdzie odwiedzili „Ceramilandię”. Głównym celem wycieczki było zwiedzenie zakładu, w którym produkuje się przedmioty z ceramiki. Uczniowie obejrzeli wystawę, gdzie podziwiali ekspozycje pięknych produktów zakładu ceramicznego. Następnie uczestniczyli w  pokazie pełnego procesu wytwarzania wyrobów ceramicznych, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Po prezentacji technologii produkcji, uczniowie wzięli czynny udział w warsztatach ceramicznych, które polegały na samodzielnym dekorowaniu ceramiki. Po chwili odpoczynku, dzieci wspaniale bawili się w salach zabaw i parku rozrywki, gdzie czas został spożytkowany na ogromną dawkę zabawy.