Piknik i III bieg przełajowy „Biegnij Szkoło dla Niepodległej”

30 maja 2018r. park w Leśmierzu tętnił życiem. Już po raz trzeci zorganizowano bieg przełajowy, w tym roku pod hasłem „Biegnij Szkoło dla Niepodległej” oraz piknik z atrakcjami dla dzieci i ich rodziców. Była to doskonała okazja, by spędzić wolny czas na wspólnej zabawie oraz do zacieśnienia więzi zarówno pomiędzy członkami rodziny, jak również społeczności szkolnej i lokalnej. W trakcie festynu odbyło się rozdanie nagród w konkursach ekologicznych, można było oglądać pokazy strażaków i policji oraz pomalować twarz w barwy narodowe. Jak zwykle można było także kupić własnoręcznie upieczone przez rodziców pyszne ciasta, zjeść kiełbaskę z grilla albo grochówkę.

Podczas biegu najwięcej wystartowało uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, ale nie zabrakło także rodziców oraz mieszkańców Leśmierza i okolic. W biegu wystartował również Wójt Tomasz Komorowski, który później wręczył trofea sportowe najlepszym zawodnikom.

Klasyfikacja medalowa:

I miejsce: Marcin Królewiak

II miejsce: Rafał Kusztelak

III miejsce: Sławomir Łoś

Organizacja tego wyjątkowego spotkania nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne podziękowania składamy wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas oraz wszystkim sponsorom, którzy okazali się dobrą wolą i wielkim sercem wspierając organizację pikniku.

Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://www.youtube.com/watch?v=F4r5q_qiZHw&feature=youtu.be

Organizatorzy:

Bożena Andrysiak