„MAM TALENT 2018”

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pochwalić się swoją pasją na tegoroczną edycję „Mam Talent”, która odbędzie się 4 czerwca na 3 i 4 godzinie lekcyjnej. Organizacją konkursu zajmuję się grupa projektowa pod opieką p. Piotra Śliwińskiego oraz Samorząd Uczniowski.

Masz może jakiś talent? Lubisz śpiewać, a może recytujesz wiersze? Jesteś uzdolniony tanecznie lub gimnastycznie? A może masz jakieś inne ukryte talenty o których nikt nie wie? Chcesz pokazać swoją pasję przed szkolną publicznością? A może po prostu czujesz potrzebę dobrej zabawy na scenie? Jeżeli tak to zapraszamy. Śmiało! Zapisy trwają do 30.05.2018r. Zapewniamy atrakcyjne nagrody i świetną zabawę! Kto wie, może to właśnie Ty jesteś przyszłym zwycięzcą „Mam Talent 2018”? Przekonaj się!

Grupa projektowa „Twoje jutro zaczyna się dzisiaj” w składzie:

• Piotr Śliwiński – opiekun
• Natalia Łebedowska