Akcja hospicyjna „Pola Nadziei”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w radosnej manifestacji promującej kampanię „Pola Nadziei”.

Kampania będzie przeprowadzana przez Wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu ” Pszczółki ” w dniach:

• 14.04.2018 roku – na terenie Leśmierza
  • 15.04.2018 roku – przy Parafii Opieki św. Józefa w Leśmierzu (przed kościołem, po mszach świętych)
  • 16.04.2018 roku – w Szkole Podstawowej im. Stanisława Jachowicza w Leśmierzu.

W tych dniach będą rozdawane kwiaty – żonkile, które są symbolem nadziei i solidarności z nieuleczalnie chorymi na raka, żółte balony, naklejki z jednoczesną zbiórką pieniędzy do puszek.

Pieniądze zebrane z tej akcji charytatywnej będą przeznaczone dla chorych i cierpiących na raka oraz na dalsze prace przy budowie Hospicjum Stacjonarnego w Zgierzu.

Zachęcamy i prosimy społeczność szkolną oraz rodziców o wzięcie udziału w tej zbiórce, a tym samym wsparcie tej akcji.

Koordynator akcji lokalnej i Wolontariusze