Bal karnawałowy „Świat Bajek”

25 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się kolejny bal karnawałowy zorganizowany przez p. Mariolę Cieluch, p. Karolinę Nowakowską, p. Marcina Królewiaka oraz Samorząd Uczniowski. Wszystkie klasy miały za zadanie przebrać się za wybraną postać bajkową. Miło nam ogłosić, że frekwencja przebranych osób była w tym roku stuprocentowa i każda klasa potraktowała nasz konkurs poważnie. Wielkie podziękowania należą się również nauczycielom, którzy także skorzystali z okazji wcielenia się w bajkową postać. Po świetnej kilkugodzinnej zabawie trafnymi prezentami dla uczniów były przepyszne racuchy oraz bigos. Tego dnia na młodzież czekało również wiele przeróżnych konkursów z nagrodami, które dodatkowo umiliły ten czas. Podsumowując – to był zdecydowanie udany dzień. Pełen radości, śmiechu i pozytywnej energii, czyli tak, jak w szkole być powinno.

Filmik podsumowujący bal:

kliknij, aby obejrzeć