Odwołane zajęcia w klasie 3

Szanowni Państwo.

W związku ze zgłoszeniem rodzica informującym o dodatnim wyniku testu na koronawirusa u jednego z uczniów klasy 3 odwołuje wszystkie planowane zajęcia  w klasie 3 w dniach 5 i 6 listopada 2020r.

Proszę wszystkich rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na samopoczucie  i zmiany w zachowaniu dziecka.

Jednocześnie informuje, że zgodnie z dzisiejszymi informacjami  od 9 listopada uczniowie klas 1-3 zostają objęci nauczaniem zdalnym.

Podjęte działania mają charakter działań tymczasowych, podjętych przez dyrektora szkoły w celu ograniczenia kontaktu  z osobą potencjalnie zarażaną.

Informacje w sprawie kwarantanny, testów, izolacji itp. zostaną Państwu przekazane po przeprowadzeniu przez pracowników inspekcji sanitarnej dochodzenia (prawdopodobnie w dniu jutrzejszym).

Na obecną chwilę  działania jakie podjąłem w tej sprawie są wystarczające.

Tomasz Wojtkiewicz