Organizacja zakończenia roku szkolnego.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli oraz Pracowników Szkoły Podstawowej w Leśmierzu na wirtualne zakończenie roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się 26 czerwca o godzinie 8.00.  za pośrednictwem strony internetowej lesmierz.edu.pl.

Uczniów klasy 8 zapraszamy na uroczystość zakończenia o godz.10.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Leśmierzu.

Biorąc pod uwagę obecne wymogi sanitarne oraz mając na uwadze zdrowie  uczniów, pracowników szkoły oraz ich rodzin podjąłem decyzję o nieorganizowaniu uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego dla klas 1-7.

Aby uhonorować uczniów klas 1-7, którzy w tym roku osiągnęli szczególnie wysokie wyniki, czyli świadectwa z wyróżnieniem, w ostatnim dniu nauki zostanie opublikowany na naszej stronie www materiał wideo, w którym Ci uczniowie zostaną wymienieni.

Uroczystość, podczas  której na forum całej szkoły wręczymy wszystkie dyplomy, nagrody i inne wyróżnienia planujemy zorganizować po powrocie uczniów do szkoły.

Jednocześnie zwracam Państwa uwagę, iż wszystkie informacje dotyczące promocji uczniów dostępne są w dzienniku lekcyjnym.

Jeżeli mimo to macie Państwo takie życzenie, możecie oczywiście odebrać tradycyjne świadectwo. Świadectwo promocyjne mogą odbierać uczniowie lub ich rodzice przez całe wakacje w sekretariacie szkoły po uprzednim telefonicznym ustaleniu godziny odbioru.

Świadectwa nieodebrane podczas wakacji zostaną wręczone uczniom w dniu wznowienia nauki.