Turniej Piłki Nożnej Halowej

Dnia 21.12.2017 w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej ,,Winter Cup 2017″ o Puchar Prezesa MKS Leśmierz. Wzięły w nim udział cztery drużyny rywalizujące ze sobą według systemu ,,każdy z każdym”. Poziom imprezy był bardzo wyrównany o czym świadczyły wyniki poszczególnych gier. O zwycięstwach często decydowały bramki strzelone w końcówkach meczów a o wynikach końcowych turnieju stosunek bramek. Do ostatniego gwizdka sędziego podział lokat na podium był otwarty. Po zaciętej walce komplet punktów zgromadziła drużyna z Modlnej natomiast pozostałe szkoły podzieliły się równo punktami więc przy ustaleniu kolejności decydował bilans bramkowy. Naszej drużynie przypadło wysokie drugie miejsce przed reprezentacjami z Solcy Wielkiej i Ozorkowa. Dla najlepszych trzech drużyn zostały wręczone pamiątkowe puchary i dyplomy a dla wszystkich uczestników medale.Uhonorowano także najlepszych zawodników turnieju. Statuetki odebrali najlepszy bramkarz- Krystian Kaźmierczak (Solca Wielka), strzelec- Damian Saganiak (Leśmierz), i zawodnik turnieju- Fabian Karolak (Modlna).

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP Modlna – 9 pkt. (bramki 9:5)
  2. SP Leśmierz- 3 pkt. (7:8)
  3. SP Solca Wielka- 3 pkt. (5:6)
  4. SP 2 Ozorków- 3 pkt. (6:8)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową postawę a kibicom za wspaniały doping. Zapraszamy do obejrzenia filmu z przebiegu zawodów.