Dyplomy dla Wolontariuszy

W dniu 18 grudnia 2017 roku podczas apelu szkolnego Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu otrzymali od Zarządu Stowarzyszenia Hospicjum im. Jana Pawła II w Zgierzu dyplomy – serdeczne podziękowania za udział i zaangażowanie w akcji charytatywnej „Kokarda Narodowa”, która miała na celu pozyskanie środków na rzecz budowy Stacjonarnego Hospicjum w Zgierzu.

Wyróżnieni Wolontariusze:

Natalia Łebedowska, Anita Łebedowska, Wiktoria Łebedowska, Maria Grabarczyk, Zuzanna Woźniak, Zuzanna Kasierska, Roksana Domagała, Angelkia Domagała, Dominika Granosik, Klaudia Maciejewska, Wiktor Wożniak, Julita Kulesza, Antonina Kubiak, Anna Tomczak, Jagoda Basiewicz, Paweł Wiśniewski, Wiktoria Bartosik, Zuzanna Dominiak, Amelia Graczyk, Katarzyna Graczyk i Anita Kulesza.

Gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy!